Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HC2LP-2R2-R
HC2LP-2R2-R
HC2LP-2R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HC2LP-2R2-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HC2LP-2R2-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
130 pcs260 pcs650 pcs
910 pcs1300 pcs3250 pcs
Product parameter
Osa numero HC2LP-2R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34088 pcs Tietolomake HC2LP Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) suojaus Unshielded