Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HC2LP-6R0-R
HC2LP-6R0-R
HC2LP-6R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HC2LP-6R0-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HC2LP-6R0-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
130 pcs260 pcs650 pcs
910 pcs1300 pcs3250 pcs
Product parameter
Osa numero HC2LP-6R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30034 pcs Tietolomake HC2LP Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) suojaus Unshielded
Sarja HC2LP Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1163-2
HC2LP-6R0
HC2LP-6R0-ND
HC2LP6R0R
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 300kHz induktanssi 6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.440" (11.18mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 6µH Unshielded Wirewound Inductor 17A 4.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.6 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 17A Nykyinen - värikylläisyys 16.5A