Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F20012IDR
402F20012IDR
402F20012IDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F20012IDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F20012IDR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 402F20012IDR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136872 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±10ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz ±10ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead