Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F20012IKT
402F20012IKT
402F20012IKT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F20012IKT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F20012IKT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 402F20012IKT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5277 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi 8pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
Taajuussietoisuus ±10ppm taajuus vakaus ±20ppm
Taajuus 20MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead