Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F38422ILR
402F38422ILR
402F38422ILR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F38422ILR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F38422ILR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 402F38422ILR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 131332 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 12pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 38.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 38.4MHz ±20ppm Crystal 12pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead