Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F38433CKR
402F38433CKR
402F38433CKR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F38433CKR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F38433CKR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
Product parameter
Osa numero 402F38433CKR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 155739 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 8pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 38.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 38.4MHz ±30ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead