Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F384XXCJR
402F384XXCJR
402F384XXCJR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F384XXCJR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F384XXCJR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD
Product parameter
Osa numero 402F384XXCJR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 144473 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 9pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±15ppm
taajuus vakaus ±15ppm Taajuus 38.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 38.4MHz ±15ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead