Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F27123ADR
416F27123ADR
416F27123ADR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F27123ADR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F27123ADR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F27123ADR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113469 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 27.12MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 27.12MHz ±20ppm Crystal 18pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead