Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F27123ALR
416F27123ALR
416F27123ALR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F27123ALR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F27123ALR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F27123ALR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 134209 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 12pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 27.12MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 27.12MHz ±20ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead