Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F38433ILT
416F38433ILT
416F38433ILT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F38433ILT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F38433ILT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 416F38433ILT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4724 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi 12pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm)
Taajuussietoisuus ±30ppm taajuus vakaus ±30ppm
Taajuus 38.4MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 38.4MHz ±30ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead