Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F38433ITR
416F38433ITR
416F38433ITR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F38433ITR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F38433ITR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F38433ITR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136439 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 6pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 38.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 38.4MHz ±30ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead