450D503KSD5
450D503KSD5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 450D503KSD5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 450D503KSD5
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 50K OHM 1/3W CARBON LINEAR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5862 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 450D503KSD5 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 50K OHM 1/3W CARBON LINEAR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5862 pcs Tietolomake 450 Series Stock Pot
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style Solder Lug lämpötila kerroin -
kynttilä Linear Koko - Body Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
Sarja Stock Pot™ 450 Kierto 300°
resistiivinen Material Carbon Resistance (ohmia) 50k
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Bulk