450D504KSD6
450D504KSD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 450D504KSD6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 450D504KSD6
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 500K OHM 1/4W CARBON LINEAR
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 450D504KSD6 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 500K OHM 1/4W CARBON LINEAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60961 pcs Tietolomake 450A,Dyyy(KSDy,F8,PR16)
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style Solder Lug lämpötila kerroin -
kynttilä Linear Koko - Body Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
Sarja Stock Pot™ 450 Kierto 300°
resistiivinen Material Carbon Resistance (ohmia) 500k
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Bulk