Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 633V20006A3T
633V20006A3T
633V20006A3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 633V20006A3T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 633V20006A3T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Product parameter
Osa numero 633V20006A3T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10029 pcs Tietolomake 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja 633 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 66mA