Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 633V2503C2T
633V2503C2T
633V2503C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 633V2503C2T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 633V2503C2T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 156.26953MHZ LVDS SMD
Product parameter
Osa numero 633V2503C2T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 156.26953MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30273 pcs Tietolomake 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja 633 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 156.26953MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 156.26953MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 66mA