Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > ATS050BSM-1E
ATS050BSM-1E
ATS050BSM-1E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS050BSM-1E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATS050BSM-1E
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 5.0MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ATS050BSM-1E Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 5.0MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 253045 pcs Tietolomake ATS(-SM) Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Sarja ATS-SM
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case HC-49/US Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 5MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 5MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US