ATS050C-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS050C-E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATS050C-E |
|---|---|
| Valmistaja | CTS Electronic Components |
| Kuvaus | CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES T/H |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | ATS050C-E | Valmistaja | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES T/H | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 290496 pcs | Tietolomake | ATS(-SM) Series Datasheet |
| Kategoria | Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit | Tyyppi | MHz Crystal |
| Koko / Dimension | 0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm) | Sarja | ATS |
| Arvioinnit | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | HC-49/US | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Toimintatapa | Fundamental | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 13 Weeks |
| Load Kapasitanssi | Series | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.145" (3.68mm) | Taajuussietoisuus | ±30ppm |
| taajuus vakaus | ±50ppm | Taajuus | 5MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms | Yksityiskohtainen kuvaus | 5MHz ±30ppm Crystal Series 80 Ohms HC-49/US |