Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > TS200F23IET
TS200F23IET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TS200F23IET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TS200F23IET
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.000000 MHZ
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero TS200F23IET Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.000000 MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 235559 pcs Tietolomake ATSSMTS (TS) Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Sarja ATSSMTS
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case HC-49/US Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz ±20ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US