Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > TS200F33IET
TS200F33IET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TS200F33IET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TS200F33IET
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.000000 MHZ
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero TS200F33IET Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.000000 MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 254397 pcs Tietolomake ATSSMTS (TS) Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Sarja ATSSMTS
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case HC-49/US Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US