Koti > Tuotteet > Äänituotteet > Summerielementit, Piezo Benders > CEB-35D26
CEB-35D26
CEB-35D26
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CEB-35D26 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CEB-35D26
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero CEB-35D26 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86229 pcs Tietolomake CEB-35D26
Kategoria Äänituotteet Jännite - tulo (Max) 30V p-p
Tyyppi Standard päättyminen Wire Leads
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja CEB