Koti > Tuotteet > Äänituotteet > Summerielementit, Piezo Benders > CEB-44D06
CEB-44D06
CEB-44D06
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CEB-44D06 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CEB-44D06
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero CEB-44D06 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 91040 pcs Tietolomake CEB-44D06
Kategoria Äänituotteet Jännite - tulo (Max) 20V p-p
Tyyppi Standard päättyminen Wire Leads
Koko / Dimension 1.732" Dia (44.00mm) Sarja CEB
Muut nimet 037-4216R
CEB44D06
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1 kOhms
Taajuus 600Hz Yksityiskohtainen kuvaus 600Hz Standard Buzzer Element 20V p-p 1.732" Dia (44.00mm) 1 kOhms
Kapasitanssi @ Taajuus 70000pF @ 120Hz California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.