CP853345H
CP853345H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CP853345H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CP853345H
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus PELTIER, 30 X 30 X 3.45 MM, 8.5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero CP853345H Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus PELTIER, 30 X 30 X 3.45 MM, 8.5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4682 pcs Tietolomake CP85H Series Datasheet
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Jännite - Max 8.8V
Sarja CP85H paneeli tila 850 mOhms
Qmax @ Th 43.1W @ 27°C Ääriviivat P x L x K 30.00mm x 30.00mm x 3.45mm
Muut nimet 102-4443
CP853345H-ND
Käyttölämpötila 80°C
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Lead Wires, Sealed - Silicone RTV Yksityiskohtainen kuvaus Peltier Module 30.00mm x 30.00mm x 3.45mm 43.1W @ 27°C 8.5A 80°C
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C Nykyinen - Max 8.5A