CP854345H
CP854345H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CP854345H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CP854345H
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus PELTIER, 40 X 40 X 3.45 MM, 8.5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero CP854345H Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus PELTIER, 40 X 40 X 3.45 MM, 8.5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3863 pcs Tietolomake CP85H Series Datasheet
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Jännite - Max 15.7V
Sarja CP85H paneeli tila 1.5 Ohms
Qmax @ Th 77.1W @ 27°C Ääriviivat P x L x K 40.00mm x 40.00mm x 3.45mm
Muut nimet 102-4052 Käyttölämpötila 80°C
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Lead Wires, Sealed - Silicone RTV Yksityiskohtainen kuvaus Peltier Module 40.00mm x 40.00mm x 3.45mm 77.1W @ 27°C 8.5A 80°C
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C Nykyinen - Max 8.5A