Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > VLED15-120-480
VLED15-120-480
VLED15-120-480
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VLED15-120-480 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VLED15-120-480
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 10-13.5V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero VLED15-120-480 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 10-13.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5248 pcs Tietolomake VLED15 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 10 ~ 13.5 V Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 135VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.21" L x 2.21" W x 1.10" H (81.0mm x 56.0mm x 27.0mm) Sarja VLED15
Arvioinnit - Virta (wattia) 7W
Muut nimet VLED15120480 Käyttölämpötila -30°C ~ 90°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus -
himmennys ELV, Triac Yksityiskohtainen kuvaus 480mA 10 ~ 13.5 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 480mA Hyväksynnät CE, ENEC, UL