Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > VLED15-120-600
VLED15-120-600
VLED15-120-600
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VLED15-120-600 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VLED15-120-600
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 600MA
Product parameter
Osa numero VLED15-120-600 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 600MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5814 pcs Tietolomake VLED15 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 8 ~ 12 V Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 135VAC Tyyppi Constant Current
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.21" L x 2.21" W x 1.10" H (81.0mm x 56.0mm x 27.0mm) Sarja VLED15
Arvioinnit - Virta (wattia) 7W
Muut nimet VLED15120600 Käyttölämpötila -30°C ~ 90°C
himmennys ELV, Triac Yksityiskohtainen kuvaus 600mA 8 ~ 12 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 600mA Hyväksynnät CE, ENEC, UL