Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > VMS-550-15
VMS-550-15
VMS-550-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VMS-550-15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VMS-550-15
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 120W/500W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 407 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
42 pcs
Product parameter
Osa numero VMS-550-15 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 120W/500W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 407 pcs Tietolomake VMS-550 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 4.2kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm) Sarja VMS-550
Virta (wattia) 120W (500W Forced Air) Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 33.33A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 33.33A