Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > VMS-550-48
VMS-550-48
VMS-550-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VMS-550-48 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VMS-550-48
Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 150W/550W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 362 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs42 pcs
Product parameter
Osa numero VMS-550-48 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 150W/550W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 362 pcs Tietolomake VMS-550 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Isolation 4.2kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm) Sarja VMS-550
Virta (wattia) 150W (550W Forced Air) Muut nimet 102-4473
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 11.46A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 11.46A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.