Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CA02COME22-20P
CA02COME22-20P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CA02COME22-20P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CA02COME22-20P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CA02COME22-20P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5879 pcs Tietolomake CA-COM Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VAC, 700VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 8-33
Shell-materiaali Aluminum Alloy and Zinc Die Cast Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-5015, CA-COM Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 9 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Nykyinen arvostelu 22A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -