Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CA02COME22-20PB
CA02COME22-20PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CA02COME22-20PB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CA02COME22-20PB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2766 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero CA02COME22-20PB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2766 pcs Tietolomake CA-COM Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VAC, 700VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 8-33
Shell-materiaali Aluminum Alloy and Zinc Die Cast Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-5015, CA-COM-B Pakkaus Bulk
Muut nimet CA02COME2220PB
ICA02COME22-20PB
Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 9
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Reverse Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Nykyinen arvostelu 22A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -