Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBMD17C2PJK87
DBMD17C2PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBMD17C2PJK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBMD17C2PJK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2754 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DBMD17C2PJK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2754 pcs Tietolomake DBMD17C2PJK87Combo D Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) - 17W2 Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja Combo D®, D*M Pakkaus Bulk
Muut nimet IDBMD17C2PJK87 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 17 (15 + 2 Coax)
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 5A, 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Coax and Signal