Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBMD17H2PJK87
DBMD17H2PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBMD17H2PJK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBMD17H2PJK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DBMD17H2PJK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5622 pcs Tietolomake Combo D Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) - 17W2 Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja Combo D®, D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 17 (15 + 2 Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Yksityiskohtainen kuvaus 17 (15 + 2 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A, 40A