Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMAM62PNMBK52
DCMAM62PNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMAM62PNMBK52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMAM62PNMBK52
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 738 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMAM62PNMBK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 738 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 62 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub, High Density Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCMAM62PNMF0
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:DSUB 62 M CRIMP HD G50 NM CAD
  • Varastossa:1215
  • Osa#:DCMAM62PNM
  • valmistajat:Cannon