Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DCMAM62SA197F0
DCMAM62SA197F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMAM62SA197F0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMAM62SA197F0
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 62 F CRIMP F0 TIN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMAM62SA197F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 62 F CRIMP F0 TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1800 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Shell Finish Paksuus -
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 62 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount liitäntäsykleillä -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position
Yhteydenotto Tyyppi Signal Liitintyyppi Receptacle for Female Contacts
liitin Style D-Sub, High Density Väri Black
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCMAM62PNMF0
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:DSUB 62 M CRIMP HD G50 NM CAD
  • Varastossa:1215
  • Osa#:DCMAM62SA197
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
  • Varastossa:1262
  • Osa#:DCMAM62SA101
  • Osa#:DCMAM62S
  • Osa#:DCMAM62SF225
  • Osa#:DCMAM62SNM