Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMAY37SNMK52
DCMAY37SNMK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMAY37SNMK52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMAY37SNMK52
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1001 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMAY37SNMK52 Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1001 pcs Tietolomake DCMAY37SNMK52
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy
Jännite 20-28 AWG Kirjoita attribuutit -
päättyminen Crimp pinosuunnassa Signal
Shell Size - Lisää (Convert From) Brass, Gold Plated Sarja MIL-DTL-24308, D*MA
RoHS-tila Bulk Pitch - Liitin -
Muut nimet IDCMAY37SNMK52 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Valmistajan osanumero DCMAY37SNMK52
Pituus - kierreosan Alla Head - ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp Kuvaus CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT
Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (Unthreaded) Nykyinen arvostelu 7.5A