Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMAY62SNM
DCMAY62SNM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMAY62SNM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMAY62SNM
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 811 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMAY62SNM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 811 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 22-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Muut nimet IDCMAY62SNM Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 62
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub, High Density Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCMAY62PNM
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN DSUB HD PLUG 62POS PNL MNT
  • Varastossa:4478
  • Osa#:DCMAY37SNMB
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Varastossa:1409
  • Osa#:DCMAY62S