Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMM-13W6P
DCMM-13W6P
DCMM-13W6P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMM-13W6P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMM-13W6P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 10993 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DCMM-13W6P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 10993 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 8-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet 051524-0007
DCMM-13W6P-ND
DCMM13W6P
IDCMM13W6P
IDCMM13W6P-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 13 (7 + 6 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Coax or Power (Not Included)