Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMM-17W5S
DCMM-17W5S
DCMM-17W5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMM-17W5S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMM-17W5S
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Myyjä määrittelemätön / RoHS-yhteensopiva
In Stock 10085 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero DCMM-17W5S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Myyjä määrittelemätön / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 10085 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 8-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet 051524-0019
DCMM-17W5S-ND
DCMM17W5S
IDCMM17W5S
IDCMM17W5S-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 17 (12 + 5 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Coax or Power (Not Included)