Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMP13H6PJK87
DCMP13H6PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMP13H6PJK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMP13H6PJK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMP13H6PJK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2682 pcs Tietolomake DCMP13H6PJK87 DatasheetCombo D Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) - 13W6 Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja Combo D®, D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 13 (7 + 6 Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A, 40A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Power
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub, Combo
Väri Black Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCMP17H5PJK87
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
  • Varastossa:2546
  • Osa#:DCMP17W5PK87
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 17P R/A SLDR CUP
  • Varastossa:10354
  • Osa#:DCMP13H6SJ
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER