Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMP13H6SJ
DCMP13H6SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMP13H6SJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMP13H6SJ
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Product parameter
Osa numero DCMP13H6SJ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1229 pcs Tietolomake DCMP13H6SJ DatasheetCombo D Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja Combo D®, D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 13 (7 + 6 Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A, 40A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Power