Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCU37SADA176
DCU37SADA176
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCU37SADA176 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCU37SADA176
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS R/A CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DCU37SADA176 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 37POS R/A CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4150 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja D*U Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Stamped Yhteydenotto Finish Paksuus 20.0µin (0.51µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCU37S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT