Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DCU37SF0
DCU37SF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCU37SF0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCU37SF0
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 37 F CRIMP F0 ZINC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 23490 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCU37SF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 37 F CRIMP F0 ZINC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 23490 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Shell Finish Paksuus -
Sarja D*U Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount liitäntäsykleillä -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position