Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMAMT50PA101
DDMAMT50PA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMAMT50PA101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMAMT50PA101
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2178 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DDMAMT50PA101 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2178 pcs Tietolomake DDMAMT50PA101
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDDMAMT50PA101 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (M3) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DDMAMT50P
  • valmistajat:Cannon