Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMAMT50SA101
DDMAMT50SA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMAMT50SA101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMAMT50SA101
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2582 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DDMAMT50SA101 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2582 pcs Tietolomake DDMAMT50SA101 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DDMAMR50S
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:2072
  • Osa#:DDMAMT78P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
  • Varastossa:1298
  • Osa#:DDMAMT50S