Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMM50SENMBK52
DDMM50SENMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMM50SENMBK52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMM50SENMBK52
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4493 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DDMM50SENMBK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4493 pcs Tietolomake DDMM50SENMBK52
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated
Sarja 24308-Style, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDDMM50SENMBK52 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal