Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMM50SFA101
DDMM50SFA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMM50SFA101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMM50SFA101
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1070 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DDMM50SFA101 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1070 pcs Tietolomake DDMM50SFA101
Sarja 24308-Style, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDDMM50SFA101 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A