Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMMP50PFF225
DDMMP50PFF225
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMMP50PFF225 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMMP50PFF225
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1365 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DDMMP50PFF225 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1365 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Stainless Steel
Sarja 24308-Style, D*MM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Board Side (4-40) ominaisuudet Mounting Brackets
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A