Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMMP50PJK87
DDMMP50PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMMP50PJK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMMP50PJK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Product parameter
Osa numero DDMMP50PJK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1496 pcs Tietolomake DDMMP50PJK87 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja 24308-Style, D*MM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Grounding Indents, Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal