Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDX50SA191
DDX50SA191
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDX50SA191 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDX50SA191
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5566 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DDX50SA191 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5566 pcs Tietolomake DDX50SA191 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja Original D Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (M3) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDB1-25SCBRP
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR