Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDX50SA197
DDX50SA197
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDX50SA197 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDX50SA197
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 50 F SOD CLIN TIN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DDX50SA197 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 50 F SOD CLIN TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3369 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja *
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Position Connector
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DDX50PA191
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Varastossa:4915
772-E09-113R051 Image
09662517511 Image
  • Osa#:09662517511
  • valmistajat:HARTING
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
  • Varastossa:39255
  • Osa#:DCK37S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
09563617700 Image
  • Osa#:09563617700
  • valmistajat:HARTING
  • Kuvaus:CONN DSUB HD PLUG 44P VERT SLDR
  • Osa#:DDX50SA191
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Osa#:161A10169X
  • valmistajat:Conec
  • Kuvaus:CONN PLUG MALE PINS 9POS R/A