Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T15W19AB
KJB6T15W19AB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T15W19AB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T15W19AB
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5265 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero KJB6T15W19AB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5265 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 15-19 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 19
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Olive Drab ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.266" (32.16mm)